Sprawozdanie z zebrania 15.10.2012

Sprawozdanie z zebrania 15.10.2012

Oto krótki przebieg zebrania, które odbyło się 15.10.2012r.:

  • X lecie KNDiM – ustalono mniej więcej formę uroczystości.1.wstęp, parę słów o obecnej sytuacji w KNDiM, 2. Wykład prof. Łagody, musimy znaleźć jakiś ciekawy temat i mu zaproponować… 3. Prezentacja o historii koła 3. Wykład Dr Karasia, również musimy znaleźć jakiś interesujący temat. 4. Kilka słów o teraźniejszej działalności KNDiM. 5. Prezentacja o różnicach wiedzy którą zdobywamy na uczelni a tym jak to jest na budowie. 6. Wręczenie medali dla założycieli Koła oraz dyplomów. 7. Kilka słów o planach na przyszłość. 8. Podziękowania.

W związku z powyższym potrzebujemy osób chętnych do pomocy, które będą chciały się udzielić w jakiś sposób, np. zrobienie wystawy- zdjęcia lub rysunki projektów mostów które wywiesimy przed aulą, konferansjerka(raczej kobieta lub para), czy osoby do wręczania medali itp… Czekamy również na wasze spostrzeżenia czy uwagi w tej sprawie. Uroczystość prawdopodobnie odbędzie się w styczniu, 11 lub 18.

  • Organizujemy turniej w piłkę nożną, odbędzie się on prawdopodobnie 24.11 lub 01.12 (musi być to sobota). będą 4 drużyny, niewiadomo jeszcze ilu osobowe, z każdej specjalizacji po jednej. Nasze Koło 1 drużyna, TOB 1 drużyna, KBI 1 drużyna, RKZ 1druzyna. Hale będziemy mieć wynajętą od powiedzmy 7 do godziny 15, więc w przerwie spokojnie będzie można rozegrać mecz w koszykówkę, skład DIM na resztę specjalizacji. Proszę się zgłaszać osoby chętne do mnie na maila. Dziewczyny jeżeli chcą również mogą utworzyć jakiś skład lub po prostu przyjść dopingować ;)
  • Wyjazd na budowę. Wyjazd odbyłby się sobotę, najwcześniej 27.10, odwiedzilibyśmy budowę S17 Odcinek Moty węzeł Bogucin oraz później Budimexu węzeł Dąbrowica. Wycieczka swoimi autami, w 3-4 samochody. Potrzeba własne kaski oraz kamizelki, przed wejściem na budowę przeszlibyśmy krótkie szkolenie BHP. Także proszę się zgłaszać do mnie na maila osoby chętne, odraz zaznaczyć czy posiadacie samochód.
  • Na naszej stronie w zakładce galeria można znaleźć archiwalne zdjęcia członków Koła z ciekawych wycieczek naukowo technicznych począwszy od 2002 roku. Prawdopodobnie od jutra będą dostępne również archiwalne sprawozdania z wycieczek i różnych konferencji.
  • Tablica KNDiM która znajduje się na trzecim piętrze WBiA. Jeżeli Was zainteresował jakiś temat, artykuł, warto się z nami skontaktować, zawsze można to umieścić w naszej tablicy, żeby coś tam się działo ;)
  • Planujemy tej zimy, gdy tylko spadnie pierwszy śnieg zorganizować kulig, także jeżeli ktoś z Lublina lub okolic zna kogoś kto się tym zajmuje, lub ma chęć organizacji( pomożemy!) proszę pisać do nas na maila.
  • Jeżeli macie jakieś propozycje wycieczek na przyszły rok, coś was interesuje, coś chcielibyście zwiedzić, piszcie śmiało, może razem uda nam się coś wykombinować i spełnimy Wasze marzenia.
  • Zwroty z wycieczki zagranicznej dostępne u mgr Kowala, jeszcze ze 2 osoby nie odebrały.
  • Jeżeli macie jakieś problemy z projektami mostowymi lub drogowymi, pracą inżynierską, macie jakiś ciekawy przypadek, prosimy zgłosić się do nas i może razem uda nam się coś wymyślić, problem przedstawimy na zebraniu Koła. Możecie również na jakiś ciekawy, interesujący Was temat zrobić prezentację i przedstawić ją przed członkami KNDiM, zawsze to jakieś doświadczenie i mniej stresu podczas obrony pracy inżynierskiej.

Comments are now closed for this entry

Patronat Medialny

Reklama

Współpraca

Chcesz z nami współpracować?

Masz jakieś propozycje zmiany naszej strony?

Napisz maila! kndim@pollub.pl

Szukaj

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości