Targi Autostrada

Targi Autostrada

Dnia 8 maja 2012 r. odbył się wyjazd członków Koła Naukowego Drogowców i Mostowców, a także zaprzyjaźnionych osób z Koła  Technologii      i Organizacji Budownictwa do Kielc na XVIII Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA.

Na tegorocznej edycji zaprezentowali się przedstawiciele największych światowych marek i koncernów związanych z branżą budownictwa drogowego. Na ponad 800 stoiskach  mogliśmy zobaczyć wszelkie materiały i maszyny związane z budownictwem dróg i infrastruktury drogowej.

Zakres branżowy targów był bardzo szeroki- wystawcy prezentowali sprzęt zarówno do budowy dróg jak i mostów, wiaduktów, tuneli i stacji benzynowych. Na stoiskach wystawienniczych  odbywały się prezentacje systemów zarządzania ruchem oraz systemów bezpieczeństwa i ostrzegania o niebezpieczeństwie, ekrany i bariery dźwiękoszczelne oraz niezwykle ważne technologie ochrony środowiska. Interesującym uzupełnieniem targów były konferencje na których poruszane były zagadnienia dotyczące zabezpieczeń antykorozyjnych  stalowych konstrukcji mostowych, podłóż i fundamentów budowli drogowych oraz znowelizowanych zasad obrotu kruszywami. Podjęte były tematy związane z innowacyjnymi rozwiązaniami w branży drogowo-mostowej oraz budową i utrzymaniem sieci drogowej, a także bezpieczeństwem technicznym maszyn budowlanych i żurawi.


Tegoroczne pokazy zrobiły na nas ogromne wrażenie. Zdobyliśmy dużo informacji na temat nowoczesnych technologii w budownictwie drogowym i mostowym. Nie był to na pewno stracony czas, dlatego wszyscy  zgodnie deklarujemy swoją obecność na XIX edycji już w przyszłym roku.

Sprawozdanie w formacie PDF do pobrania w zakładce LINKI/PLIKI.

Comments are now closed for this entry

Patronat Medialny

Reklama

Współpraca

Chcesz z nami współpracować?

Masz jakieś propozycje zmiany naszej strony?

Napisz maila! kndim@pollub.pl

Szukaj

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości